justinvkyl703blog

A BCZ Site

Bilişim Suçları Tavsiye Avukat

Ankarada Bilişim Suçları

Bilişim alanında suçlar nelerdir? Çağımızda en çok karşımıza çıkan davalar bilişim suçları davalarıdır. Bir hareketin suç niteliğinde olması için yasada düzenlenmiş olması zorunludur. Yasada düzenlenmemiş olan bir davranıştan dolayı kişiler cezaya çarptırılamaz. Bu söylenenler ışığında, internet üzerinden kumar oynamak için yer sağlamak Ceza Kanunu’nda bilişim suçu olarak düzenlenmiştir.

Sanal ortamda işlenen suçlar tablet üzerinden gerçekleştirilebilir. Bilişim şuçu işleyenlerin belirlenmesi özel çaba gerektirir. Bu sebeple şüphelilerin bu Bu Web Sitesini ziyaret edin konuda uzman kolluk güçleri tarafından soruşturulması lüzumludur. Ankarada bilişim suçlarıyla mücadele maksadıyla kurulmuş savcılık mevcuttur. Dolayısıyla Ankara ilinde şüphelilere ulaşmak daha hızlı olur. Faillerin bulunmasından sonra kovuşturma aşamasına geçilir. Bu evrede bilişim avukatlarının önemi çok fazladır. Alanında tecrübeli bir hukukçu kovuşturmanın bu sürecinde arzu ettiğiniz kararı almanızda çok fazla katkısı olabilir.

This entry was posted on Sunday, December 20th, 2015 at 1:18 pm and is filed under Journal. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.